טיפים מעשיים לבניית תקציב וחיסכון בכסף

  1. השתמש במזומן עבור קטגוריות תקציב מסוימות שמגדילות אותך.

אם אתה מוציא כל הזמן יתר על המידה בתקציב המכולת שלך או בכסף מהנה, פדה את הקטגוריות האלה והשתמש במערכת המעטפות כדי לתת לך דין וחשבון. פשוט גש לבנק ושלף את סכום המזומן שתקצבת עבור הקטגוריה הזו. לאחר שנגמר המזומנים, הפסיקו להוציא! זהו השותף האחראי האולטימטיבי.

 

  1. נסה כלי תקציב מקוון.

אם עט ונייר (או גיליונות אלקטרוניים) אינם הדבר שלך, הגיע הזמן להצטרף למאה ה -21 ולהשתמש בכלי תקצוב כמו EveryDollar. אתה יכול להתמקד בתכנון תקציב ובמעקב אחר ההוצאות שלך מהנוחות של הטלפון החכם שלך! בנוסף, תוכל לסנכרן את התקציב שלך עם בן / בת הזוג שלך, וזה נהדר לשמירה על תקשורת זו פתוחה.

 

  1. היה מרוצה ויצא מההשוואות.

יש לך הרבה יותר ממה שאתה מבין. אל תשווה את המצב שלך לאף אחד אחר. השוואה לא רק תגזול ממך את שמחתך אלא גם את משכורתך. המשך להתקדם ולעשות מה שמתאים למשפחה שלך.

 

  1. יש מטרות.

בין אם אתה משלם הלוואות לסטודנטים, בונה את קרן החירום שלך או משלם את המשכנתא שלך, אתה צריך להתמקד בסיבה שלך. מה הסיבה שאתה מקריב את הקורבנות האלה?

 

  1. תן לעצמך המון חסד.

בדרך כלל לוקח שלושה עד ארבעה חודשים להתמודד עם כל העניין הזה של תקצוב. זה לא יהיה מושלם בפעם הראשונה או השנייה. אבל תגיע לשם!

 

  1. השתמש באתרי קופונים. 

אם אתה מחפש לקנות משהו באתר IVORY, חפש קוד קופון לאייבורי באינטרנט וחסוך כסף.

טיפ תקצוב להכנסה לא עקבית

חדשות טובות, חבר'ה. אתה יכול לתקצב עם הכנסה לא עקבית או לא סדירה. כלל אצבע טוב הוא לתקצב על סמך איך נראה חודש עם הכנסה נמוכה עבורכם. זו תהיה הכנסות התקצוב שלך. ככה זה עובד:

 

רשום את הדברים שאתה מכניס לתקציב שלך. כלול דברים כמו נתינה, שמירה, ארבע הקירות וכו '.

העדיפו עדיפות לרשימה שלכם. שאל את עצמך, אם היה לנו חודש נורא והיה לנו מספיק כסף לעשות דבר אחד ברשימה זו, מה זה יהיה? שים 1 ליד אותו פריט.

תמשיך ללכת. רשום את העדיפות השנייה שלך עם 2 והמשך דרך התקציב שלך כך, וסמן פריטים לפי חשיבות. זכרו, הצרכים תמיד מגיעים קודם.

שימוש בשיטה זו לא רק יגרום לתקציב שלך לעבוד בשבילך, אלא הוא יראה לך בדיוק לאן הכסף שלך הולך.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://nau.co.il/