כיצד לרענן את המראה של גדר ישנה

יש לכם גדר ישנה שעדיין במצב טוב יחסית, אבל זקוקה לרענון טוב? תן לטיפים שלנו לעדכון הגדר שלך לעורר בך השראה!

 

בואו נודה בזה. החורפים יכולים להיות אכזריים על גדר ישנה יותר. כאשר מוסיפים רוחות חזקות כמו שחווינו לאחרונה, אפילו הגדר החזקה ביותר תראה סימני בלאי.

 

למרבה המזל, רק בגלל שיש לך גדר שראתה ימים טובים יותר לא אומר שאתה צריך להחליף אותה לחלוטין כדי לקבל את המראה הרענן של גדר חדשה.

 

תיקונים פשוטים

לפני ביצוע כל פרויקט רענון גדרות לגינה, תסתכל טוב עם מה אתה עובד. כמה לוחות פגומים, מסמרים חסרים או חלקים מפוצלים יכולים באמת לגרום לגדר שלך להיראות מנוהלת. זה נכון במיוחד עבור גדרות ישנות יותר.

 

הגדר שלכם עומדת בהרבה, מחשיפה מתמדת לפגעי מזג האוויר ועד לאירועי מזג אוויר קיצוניים. הוא חייב להזדקק לתיקון בשלב מסוים. ביצוע התיקונים הקטנים הללו לא חייב להיות יקר או גוזל זמן, אבל עושה הבדל אמיתי במראה של גדר ישנה יותר. תיקונים גם עושים את המאמץ שלך לרענן את המראה של הגדר הישנה שלך להרבה יותר פשוט.

 

כמובן שכאשר מדובר בביצוע תיקוני גדר, קריאה לאנשי מקצוע יכולה מאוד לעזור. איש מקצוע יכול לזהות נקודות תורפה בגדר שלך שניתן לתקן בקלות עכשיו במקום להביא בחשבון תיקון כבד מאוחר יותר. קריאה לאיש מקצוע מבטיחה גם שהתיקונים יתבצעו בצורה הנכונה כדי לא לפגוע בשלמות הגדר שלכם.

 

צביעה

בהתאם לחומר, שכבת צבע טרייה היא אפשרות מצוינת לרענן את המראה של גדר ישנה יותר. גדרות שצוירו במקור לפני מספר שנים עשויות כעת להיות לא בסגנון, או שהצבע יכול להיות סדקים או סדקים.

 

גם עבור גדרות חדשות יותר, באזורים מסוימים עם מזג אוויר קשה במיוחד, מומלץ לצבוע את הגדר כל שנתיים עד שלוש כדי לשמור על מראה רענן ולהגן עליה מפני רטיבות.

 

יש הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון בצביעת גדר, כמו תנאי מזג האוויר, תחול נכון, זמן ייבוש ועבודות הכנה.

 

צביעת עץ

מכתים היא דרך מצוינת לרענן את המראה של גדר עץ. עץ שהוזנח במשך שנים חייב להיראות עייף וזקן. יש צורך לטפל בעץ כדי לשמור על בריאותו ומראהו.

 

כתמים חדשים יכולים לשנות באופן דרמטי את המראה של גדר ישנה יותר, ולגרום לה להיראות כמעט כמו חדשה. צביעה גם מאריכה את חיי הגדר שלך. כתמים על בסיס שמן חודרים לעץ ומגנים עליו מפני שמש, רוח, לחות ושאר אלמנטים.

 

צביעת עץ היא תהליך עדין שאי אפשר למהר. קחו את הזמן להכין את העץ כראוי ולהחיל את הכתם בצורה נכונה, אחרת התוצאה עלולה להיות גרועה יותר מאשר כשהתחלתם את הפרויקט. אז, בצע את המחקר שלך לפני תחילת פרויקט צביעה של גדר. לדוגמה, האם גדר העץ שלך עשויה מעץ אורן או ארז? החלת הסוג הנכון של כתם לסוג העץ, שלא לדבר על תנאי מזג האוויר בדרום קולורדו, תשפיע על מידת ההצלחה של הפרויקט שלך.