כיצד ליצור מטבחים יוקרתיים עם רעיונות פשוטים?

מטבח יוקרתי נבנה החלטה על פי החלטה – וכל בחירה צריכה להיות מתחשבת, תכליתית וכמובן גבוהה. להלן מכשירי החשמל, הגימורים והחומרים המועדפים עלינו, המסייעים ביצירת אסתטיקה למטבח אולטרה לוקס.

 

ארונות עם תאורה אחורית:

הכנס תאורה מפנקת לעיצוב המטבח שלך על ידי תאורה אחורית של ארונות המטבח שלך. בחר חזיתות זכוכית כך שהאור יזרח מבעד (זה נראה מדהים במיוחד בלילה!). המראה זוהר אך גם פונקציונלי – לא עוד לאבד דברים בפינות הגב הכהות של הארונות.

 

מכשירי מטבח איכותיים:

Sub-Zero ו- Wolf מציעים מקררים / מקפיאים וטווחים / תנורים באיכות הגבוהה ביותר בשוק. הם בדרגת שף, ולמרות שתג המחיר גבוה, הטכנולוגיה והתכונות האסתטיות שוות את העלות. בנוסף, בחירה יוקרתית זו פונה לרוכשי דירות ויכולה לעזור אם תחליטו למכור את הבית שלכם. על פי מאמר זה בפורבס, "אם מטבח מוכר את הבית, אז Sub-Zero מוכר את המטבח."

 

מכשירי חשמל נוספים למטבח:

אין סוף לאפשרויות מכשירי מטבח יוקרתיים מחוץ למקרר, תנור, כיריים ומדיח כלים סטנדרטיים. מיצרני אספרסו מורכבים ועד מערבל Kitchen Aid הנחשק, יש הרבה דרכים ליצור יותר יוקרה עם מכשירים נוספים – או מובנים בהתאמה אישית. המועדפים שלנו כוללים:

 

מגירות מחממות: 

תאי החימום הנסתרים הללו, המיוצרים כדי להשתלב עם שאר ארונות המטבח שלכם, מחממים את הצלחות על מנת לשמור על חימום האוכל שלכם לאורך זמן רב יותר.

 

מדיחי כלים כפולים: 

תכונה זו תגביר את יכולתכם לנקות לאחר הארוחות. אם אתם מארחים הרבה אירועים, יש לכם משפחה גדולה או שומרים על משק בית כשר, שני מדיחי כלים יחסכו לכם זמן ואנרגיה.

 

ארונות ומזווה גבוהים:

ארונות גבוהים הם מצרך מטבח יוקרתי. התאימו אותם אישית באמצעות מדפים מתכווננים, מדפי יין ומגירות נשלפות. הם יכולים גם לשמש כמחסנים לאספקת מזווה ומכשירי חשמל קטנים.

 

ארונות פינתיים:

פינות לעיתים קרובות מהוות אתגר בעיצוב פנים, אך לא כאשר משתמשים בהן ליצירת אזור אחסון ומוסך מכשירים. הסתר את מכונות האספרסו שלך, את המטבח שלך, את הטוסטר שלך או את כל מכשיר המטבח שבו אתה משתמש לעתים קרובות ואינך רוצה על השיש במטבח. ביטול העומס מסייע בשמירה על תחושת המטבח היוקרתי.

 

משטחי מטבח כפולים:

למשטחי מטבח כפולים יתרונות פונקציונליים כמו גם אסתטיים. שילוב של לוח גרניט יפה עם גוש קצבים בהתאמה אישית מאפשר לכם לקבל את העמידות והמראה של הגרניט תוך שמירה על מקום ייעודי לחיתוך והכנת אוכל. מיזוג שני המשטחים מעניק למטבח עניין חזותי יותר עם שילוב של צבעים וטקסטורות.

 

משטחי מטבח משיש:

המראה הייחודי של השיש אינו תואם לשום אבן או אריח אחרים. שימוש בשיש על הגב או על השיש שלך הוא דרך יפה להעלות את המותרות במטבח שלך.

 

נברשות:

נברשות תמיד מצהירות. כלול נברשת מעל אי המטבח שלך או בחדר האוכל שלך כדי להעלות את החלל ולספק אור נוסף.