איי מטבחים צבעוניים: איך להשיג אי מטבח שאוהבים?

אם ברצונכם להוסיף כתם צבע למטבח שלכם, או להוסיף מעט ניגודיות לארונות המטבח הלבנים שלכם, יש לנו פיתרון שיעמוד במבחן הזמן: שמרו על ארונות המטבח שלכם לבנים וצבעו את אי המטבח שלכם בצבע מנוגד.

 

ציור רק על האי מאפשר לך להתחייב בקנה מידה קטן. כדי להתחיל, קח השראה צבעונית מחדרים אחרים בביתך, או מצא ציור או פריט דקורטיבי מועדף ובסס את הצבעים שלך על כך. אתה יכול לקחת את האובייקט או תמונה של האובייקט לחנות החומרה או הצבע המקומית שלך כדי לקבל ייעוץ להתאמת צבעים ולקבל גימור מותאם אישית לאי המטבח שלך.

 

מוכנים להתחיל? נתחיל במבט על המטבח הכל-לבן הזה כתזכורת חזותית למראה מסורתי יותר.

 

המטבח הזה יפה, אבל מכיוון שהאי תואם את הארונות, הוא חסר את הניגוד שאליו אנו הולכים כאן. במקום זאת, הוא משמש כתזכורת חזותית למראה המטבח הלבן.

 

האי הכחול הפסטלי הזה הוא מחמאה נפלאה לגוונים הלבנים והאפורים המשמשים בכל שאר המטבח. זה מראה רך אבל מכניס מספיק צבע כדי לפרק את החלל. שילוב צבעים זה מושלם לעיצוב מטבח חופי, או לכל מי שלא רוצה להיות נועז מדי בצבע.

 

צבעי ירוק בהירים הם בחירה נועזת לאי מטבח, אך הם מביאים מיד את החלל לחיים. לקחת השראת צבע מהטבע היא תמיד בחירה חכמה, ולירוק יש כמה יתרונות נוספים – זה מרגיע ומפחית מתח.

 

כדי לשמור על ניטרול המטבח שלך, אך עדיין לשבור את הצבע בחלל שלך, בחר בכתם עץ כהה. צבעים כהים מקרינים את החלל שלך, ועץ ולבן מתאים לכל שילוב צבעים. אם אתה מישהו שאוהב להחליף את האביזרים שלך או להציג עונתיות, אז שילוב צבעי המטבח הנייטרלי הזה הוא בחירה נפלאה וגמישה.

 

רוצים לבחור גוון כחול שמתאים היטב למטבח בסגנון מסורתי? הכחול המאובק המוברש הזה הוא מנצח. כשמוסיפים גוונים אפורים לצבע, זה מוריד את העוצמה. אם אתם הולכים למראה מסורתי, היצמדו לצבע צבע המטבח שמוצג לעיל. אם אתה הולך על מראה החווה, אתה יכול לשקול כתם צבעוני כדי ליצור אפקט מוברש.