השראה לסתיו – נופי שולחן

יש כל כך הרבה רעיונות כשזה מגיע לקישוט לסתיו שזה יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל! בין אם זה דלעות מעוטרות בקפידה, חלקים מרכזיים שהרכיבו אותם בצורה מושלמת, או מלאכת יד בעבודת יד של ליל כל הקדושים, נראה שהסתיו השתלט לחלוטין!

 

אם לא התחלת לקשט לעונה, אל תדאג! עוד לא מאוחר "ליפול" פנימה! יש כל כך הרבה רעיונות נהדרים בחוץ, ובפוסט הזה, אנחנו הולכים לשתף אתכם בכמה מהם.

 

משטחים שולחניים

המראה הטבעי – חלקים מרכזיים רבים כוללים עץ. בין אם זה ענפים או פרוסות עץ עגולות המשמשות להעלאת אגרטלים או פרחים.

 

הכל לבן- שקול להשתמש בכל כלי האוכל הלבנים כמו גם דלעות לבנות. אתה יכול לזרוק שפריצים של צבע אחד אחר כדי להפוך את השולחן באמת לפוצץ.

 

נרות – יש כל כך הרבה שאתה יכול לעשות עם נרות. אתה יכול לקבל נרות דקים, נרות שמנים, נרות על כנים, נרות מתחת לקלוצ'ס, נרות ממוקמים בין ירקות. הצבע והגודל יכולים לעזור להרכיב את נוף השולחן שלך.

 

דלעות וירקות ועלווה- אל תשכח שאגוזים, תפוזים, דלעת, חיטה, תירס, אגסים, רימונים, תפוחים ועוד שורה שלמה של פריטי מזון אחרים (אמיתיים או מזויפים) יכולים לעשות קישוטים יפים. הניחו דלעת תינוק במרכז כל צלחת, צרו סלסילה מלאה בירקות ופרחים, או ערמו דלעות קטנות מגדולות עד קטנות על השולחן שלכם לעוד קצת עניין ויזואלי.

 

קחו בחשבון טרנדים – דוגמה אחת לטרנד לוהט היא סוקולנטים. קל לשלב את הצמחים המדהימים האסתטיים האלה בעיצוב הסתיו שלך וזה יעניק לסביבה שלך טוויסט מודרני יותר.

 

טרנד גדול נוסף הוא עיצוב לוח גיר. ישנם רצים לשולחן שיש להם יכולות לוח גיר ויכולים לאפשר לכם לכתוב את שמות האורחים שלכם או אפילו את מנות הארוחה על השולחן.

 

אתה לא יכול להשאיר אזמרגד מחוץ לשיחות המגמה. זה ירוק עשיר מחמיא לתפוזים של הסתיו בצורה מושלמת. אתה יכול לעבוד את הצבע לתוך רץ השולחן שלך, נרות ודלעות ירוקות.

 

מטאליים הם עוד טרנד ענק. קל לצבוע דלעות נבחרות בזהב מתכתי בוהק או לערבב גוונים מתכתיים כדי ליצור מראה סתיו מעודכן. או שאתה יכול לשלב מתכת בכלי שולחן הסלון שלך, מעמדי נרות, טבעות מפיות או כלי גזע.

 

גריי הוא גם עניין גדול מאוד כרגע. לבן פריך ניגוד יפה לאפור כהה וגוונים עדינים אלה יכולים ליצור שולחן אלגנטי ומאופק.

 

זרי פרחים

פרחים פופולריים – תוהים מהם פרחי הסתיו הפופולריים ביותר עבור נופי שולחן? פרחים אהובים לסתיו כוללים חרציות, חמניות, דליות, ורדים, חבצלות, כוכב כתום, סוזאניות שחורות עיניים, נרקיסים, רנוקולוסים, צבעונים ופירות יער היפריקום.