5 רעיונות טכנולוגים למטבחים שישתלבו בעיצוב המטבחים שלך

ההתקדמות הטכנולוגית של ימינו שינתה את מה שאפשר, אפילו במטבח. עברנו דרך ארוכה מימי קופסאות הקרח וטיימרים מתקתקים למטבח, כך שאם עיצוב מטבחים בראש שלך, אל תשאיר את הגורם הטכנולוגי בחוץ. אלה הדרכים המועדפות עלינו ליצור מטבח חכם שבאמת מרגיש חכם.

Google Home / Alexa

 

במכשירים ללא ידיים כמו Google Home ו- Alexa, אתה יכול להגדיר טיימרים מרובים, לגשת במהירות למתכונים ואפילו לקרוא לך מתכונים. הבישול הופך להיות קל יותר ומהנה יותר – פשוט בקש מהמכשיר שלך להשמיע פודקאסט, או צור רשימת השמעה "מטבח" כדי שתוכל ליהנות מהמנגינות האהובות עליך בזמן שאתה עובד.

תחנות טעינה

 

אנחנו אוהבים להעביר טלפונים, טאבלטים ומצלמות לתחנת טעינה מובנית המוסתרת במגירה. זה מפנה מקום דלפק תוך הקפדה על התקנות טעינה מלאה של המכשירים שלך, אך גם מרחיק את עיניהם (ואולי גם מחוץ לתודעה).

ברזים המופעלים במגע

 

זה עשוי להיות הפרקטי ביותר מבין כל המצאות טכנולוגיות המטבח. בעזרת ברז מטבח המופעל למגע, תוכלו להדליק ולכבות את המים בלחיצת יד, פרק כף היד, היד או המרפק בלבד. זה מושלם לאותם רגעים שהידיים שלך מבולגנות ואתה לא רוצה לעשות בלגן גדול יותר שמנסה להתנקות.

מסכים נסתרים

 

מסכי טלוויזיה קטנים או טאבלטים יכולים לעזור בהכנת ארוחות או לספק בידור. אתה יכול לייעד אזור מדפים או להיות יצירתי על ידי הסתרת מסך בתוך ארון – רק זכור לתכנן חיבור כבלים ולפנות מקום לחוטים.

מוצרי חשמל למטבח

 

אמנם אולי אינך זקוק למכשירי מטבח היי-טקיים, אבל הם בהחלט מהנים. אם ברצונכם להפיק את המרב מטכנולוגיית המטבח, בחרו מקרר עם מסך מגע ויכולת הזרמת מוזיקה, תנור שתוכלו לשלוט בו מהסמארטפון שלכם, פח אשפה שתוכלו לפתוח בהינף יד, ומיקרוגל מותאם אישית את ההגדרות הקבועות מראש בהתאם לשימוש שלך. רק זכרו שהטכנולוגיה מתפתחת במהירות, וייתכן שיהיה צורך להחליף מכשירי מטבח בהיי-טק מוקדם יותר מעמיתיהם לייט-טק.

קערה

 

אוקי, אז זה לואו-טק, אבל זה מיועד לטכנולוגיה. אנחנו אוהבים את הרעיון שיש קערה גדולה במרכז השולחן, ולכן כל מי שיושב לארוחה צריך למקם את הטלפון שלו בקערה. זה מבטיח ארוחת ערב ללא טק, שיחה ערה, קשר עין והפסקה נחוצה מהטכנולוגיה האהובה שלנו.

 

טכנולוגיית מטבחים יכולה להפוך את הבישול והעבודה במטבח לקלים יותר – ומהנים יותר – ולכן כשאתה חושב על עיצוב המטבח שלך, אל תשכח לקחת בחשבון את הטכנולוגיה במטבח.