הטרנדים החמים בעיצוב מטבחים

Bookmark and Share

אם גם אתם עתידים לעצב מחדש את המטבח בביתכם, או אם גם אתם בונים ברגעים אלו את בית חלומותיכם כדאי שתיקחו בחשבון את הטרנד החם של שנת 2013 ואל תתפשרו על מטבח שלא עונה על צפייתכם, משום שהעיצוב אשר ירווח בביתכם, הוא אשר יכריע את האווירה והנוחות לה אתם מייחלים.

מהו המטבח המודרני בעידן הנוכחי

מטבח מודרני מאופיין בעיצוב מינימליסטי, בעל קווים נקיים וישרים. חומרי הגלם מהם מעצב את המטבח הם חומרים עמידים ומתקדמים כך שהמטבח עתיד להחזיק מעמד למשך שנים רבות, מבלי שיהיה צורך לתקנו או להחליף בו חלקים שהתכלו או התבלו.

בעת תכנון עיצוב המטבח לוקחים המעצבים והאדריכלים בחשבון כי את החלל יש לחלק למספר מרחבים שונים (בין שניים לשלושה מרחבים), כך שכל אגף אותו הפרידו יעמוד מול אגף אחר ויצור אפשרות לבניית ארונות מטבח גבוהים אשר בהם ניתן לאחסן ציוד רב.

במטבח ניתן יהיה לאחסן את הציוד החשמלי אותו מחזיקים במטבח למטרות בישול, אפייה וחימום לרבות תנורים, מיקרוגל, כיריים חשמליות או גז המחובר לשיש ועוד.

אחסון נוח לכל הציוד המתבקש

בעיצוב המטבח החדש של שנות 2013 ניתן לתכנן את הארונות, כך שהם יכילו את כל הסירים והמחבתות בכל הגדלים והגבהים, על מנת שלא יוצר מצב בו לא יהיה לכם מקום לאחסן את כל הציוד לו אתם זקוקים.

מטבחי יוקרה של שנת 2013 לא יהיו עמוסים בארונות אלא כל התכנון של בניית הארונות יאפשר אחסון מרבי בעלי קיבולת גבוהה.

אי במרכז המטבח

בדומה לפינות אוכל, חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבחים הוא יצירת אי במרכז המטבח המשמש דלפק ישיבה, מגירות אחסון ועוד. אי המטבח הופך בקרב כל משפחה למקום מפגש של כל המשפחה ואם בשנים קודמות היה הסלון והטלוויזיה שמוקמה בו למקום מפגש למדורת השבט, הרי שב – 2013 האי שנבנה במטבח, הוא זה אשר משמש מקום מפגש למדורת השבט.

צבעים נקיים

כל מטבח מעוצב בהתאם לעדיפותו של בעל הבית, אך צבע העיצוב המועדף הוא צבעים נקיים לרבות לבן . הפחד כי הלבן נוטה להתלכלך מהר גורם לרבים לוותר עליו למרות יופי, אך חשוב שתזכרו כי החומרים מהם מתכננים ובונים את מטבחים מעוצבים, הם חומרים קלים לניקיון, כך שלא תשתעבדו לניקיונות גם אם בחרתם בצבע הלבן.

לסיכום, תכנון ובניית המטבח מאגדים חשיבה קפדנית עוד משלב התכנון עד לשלב הביצוע.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר