חידוש וצביעת ארונות מטבח - הטרנדים החדשים ל-2017

Bookmark and Share

צביעת ארונות ובנייתם נחשבת לאחד התחומים היציבים ביותר בעיצוב מטבחים ובכלל, עיצוב רהיטים. תמיד יהיו הטרנדים המתחלפים שיהיה מי שיתאהב בהם לכמה שנים ויבקש להחליף, ותמיד יהיו המגמות הקלאסיות והמסורתיות שיישארו אתנו תמיד בעדכון קל מדי פעם. יש כמה טרדנים שיאהבו אנשים שמחפשים חידושים ויש כאלה שיעדנו אותם ויכניסו בצורה משולבת למטבח המסורתי.

הפסטל עדיין כאן

הפסטל הוא הצבע שנשאר אתנו גם השנה משום שנראה שאנשים לא רק התאהבו בגוונים הרכים והמלטפים האלה, אלא שהם זקוקים עוד לרגיעה שהם מביאים. הפסטל נהדר גם לשמש הישראלית, כך שכל צביעת ארונות מטבח בגוונים אלה יכולה להישאר אתנו שנים רבות, כשאולי רק הטונים משתנים במעט לכאן או לכאן.

מטבחים תעשייתיים רק מתגברים

אנשים התאהבו בטרנד של המטבחים התעשייתיים שבהם יש המון מתכת ומעט עץ, ולכן הצביעה תיעשה בעיקר על הקירות והחיפויים של המטבח, שחייבים להיות מונוכרומטיים יותר מהרגיל. לא מדובר במטבח צבעוני בדרך כלל אלא מטבח שהוא פונקציונלי ומיועד לאנשים שאוהבים להיות שם אבל להפוך זאת לבישול יותר מושקע ואפילו לאנשים רבים.

מטבחים כפריים

יש משהו במטבח כפרי עם הצבעים הבסיסיים שלו שאינו עוזב את הטעם הישראלי. המטבח הכפרי אינו מאכזב את הישראלים לעולם משום שלמעשה כולנו באים במובן מסוים מהעיירה הקטנה או הכפר, והמטבח שבו יש הכי הרבה ישראליות הוא מטבח שמתאים לאנשים שאוהבים את החמימות במלוא מובן המילה, את המשפחתיות ואת הביחד. צביעת דלתות מטבח כאלה תיעשה בצבעים חמים מאוד, בדרך כלל לא זועקים אבל גם כאלה שמשתלבים היטב במראה המסורתי והשמרני מעט. החומרים יכולים להיות מודרניים כל עוד המראה שמתקבל מהם הוא מט ולא מבריק. מטבח כפרי אינו עתידני מדי.

צביעת ארונות מטבח בסגנון וינטג'

זה כבר טרנד שהולך ומצטמצם והופך להיות נוסטלגי כך שאתם בעצם יכולים לבחור כל תקופה שתרצו לחזור אליה. תוכלו לבחור בשנות החמישים הצבעוניות מאוד, שנות השבעים הפסיכדליות או שנות השמונים המאוד פלסטיקיות, כולל החומרים שמשתמשים בהם לצורך אבזור. צביעת ארונות מטבח נוסטלגית בסגנון זה תיעשה לפי הסגנון שתרצו לחזור אליו ובצבעים שיתאימו לכם.

חידוש ארונות מטבח

יש כמה דרכים לחדש ארונות מטבח, והראשונה שבהם היא החלפת דלתות בחומרים שונים כמו דלתות זכוכית או פורמייקה, או עץ מלא או חומרי סינתטיים דמויי עץ. כל זה יכול גם להיות נוסף על צביעת דלתות מטבח בסגנון אמנותי, כלומר לתת להם מעין מראה לא אחיד שנראה כמו צביעת יד מדורגת מבחינת גוונים. חידוש ארונות מטבח יכול להיות גם בהחלפתם חלקית בנישות בנויות או בעץ מלא, או צביעת דלתות מטבח בצבע אחיד ואטום כדי להעניק להם מראה חדש אם הן במצב לא טוב מבחינת כתמים ודהיית הצבע הקודם, וזאת הדרך להחיות אותם.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר