להשלים את עיצוב המטבח בעזרת פינת אוכל מעוצבת

Bookmark and Share

התחום של רהיטים בכלל ופינות אוכל בפרט עובר שינויים רבים בשנים האחרונות. ישנן טכניקות עבודה והרכבה חדישות, חומרי גלם חדשים ואיכותיים במיוחד וזמינות גבוהה בשל העובדה שחומרי הגלם גם הם זמינים, יחסית זולים וישנם מאות ואלפי חנויות ובתי עסק שניתן לקנות בהם רהיטים, שולחנות, פינות אוכל, מיטות ספות וכל פריט רהיט אחר הדרוש לבית. כאשר מדובר בפינת אוכל רגילה, שנרכשת דרך תצוגה רגילה בחנות, הקנייה פשוטה, מהירה וקלה. אך כשמנסים לברר פרטים דווקא על פינות אוכל מעוצבות מגלים שרב הנסתר על הגלוי ולא פשוט לדעת פרטים מדויקים.

מי עוסק בעיצוב מיוחד של פינות אוכל?

רק חלק מבתי העסק העוסקים ברהיטים מתמחים בעיצוב אישי בהזמנה מיוחדת של רהיטים שונים ושל פינות אוכל. מדובר בתחום מצומצם המיועד לקהל יעד ספציפי וייחודי, בדרך כלל של אנשים שיש להם ממון רב, שכן פינות אוכל מעוצבות אינן זולות כלל וכלל והן חורגות מטווח המחירים הסטנדרטי והממוצע שאנשים בדרך כלל ישקיעו ברכישה של פינת אוכל. מסיבה זו, אפשר למצוא חנויות רהיטים המתמחות בעיצוב אישי בעיקר בריכוזי מגורים של אוכלוסייה שרמת ההכנסה שלה גבוהה מן הממוצע, או באזור המציע חנויות עיצוב אישי במגוון תחומים אחרים, כמו שמלות ערב, לבוש יומיומי ייחודי או מעצבי עילית.

פינות אוכל מעוצבות– מה כל כך מיוחד?

כל אחד יכול לזהות את הטאץ' המיוחד של פינת אוכל שעוצבה על ידי מעצב או מעצבת פנים. הגימור יהיה שונה ומדויק, העיטורים יהיו מדויקים, מיוחדים ועשויים במלאכת יד על ידי מומחים של ממש בתחום, ויהיה שימוש בחומרים מיוחדים, יקרים וכאלה שנדיר למצוא דווקא בתחום הריהוט. חומרי הגלם יתבססו על עץ מלא אמיתי, ללא תערובת או ערבוב של חומרים וגם את העץ הגולמי יקנו מהספק הטוב ביותר שמספק את העץ באיכות הגבוהה ביותר.

מחירי פינות אוכל מעוצבות יכולים בקלות גם להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים. כל שימוש בחומר מיוחד או תוספת אישית להזמנה תעלה את המחיר בהתאם, כיאה לפריט ריהוט ייחודי ומיוחד.

יחד עם זאת, היום ניתן למצוא חנויות רבות המציעות פינות אוכל מעוצבות בהתאמה אישית גם במחירים שיכולים להתאים לכל כיס. כמו כן ניתן לבקש מנגר מקצועי לבנות מטבח כפרי או בכל סגנון אחר ולהתאימו לפינת האוכל המעוצבת בהתאמה מדויקת לפי סוג העץ, הצבע והסגנון הייחודי, לרוב מחיריו של הנגר יהיה מחירים נוחים ומתאימים לכל אחד.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר