כל מה שצריך לדעת על שיפוץ מטבחים

Bookmark and Share

כיום זה כבר ברור מטבחים הם חלק אינטגראלי מחלל הבית .חשבו לרגע, מה אומרת לכם המילה מטבח? ריחות של בישולים, זיכרונות ילדות? לכל אחד יש את הזיכרון האישי שלו בכל הקשור לנושא של מטבחים. בשנים האחרונות הפכו מטבחים לחלל אירוח פופולארי, כן כן, אם בעבר מטבחים היו נתפסים כמקום של בישולים בלבד הרי שהיום זה ממש לא כך.

היום אנשים מבינים את חשיבות המטבחים, בין אם אנחנו מארחים חברים או משפחה אנחנו רוצים לדאוג לאירוח המושלם נכון? וודאי שכן לכן אנחנו צריכים להצטייר כמארחים מושלמים, כיצד נעשה זאת? בקלות, חלל המטבח שלנו יהיה פתוח לעיני כל, כולם יוכלו להיכנס למטבח שלנו ולהתבונן בנעשה במטבח, אך לפני כל זה אנו צריכים לעצור ולהביט האם המטבח הנוכחי שלנו מספיק מעוצב ומשפוץ על מנת שיוכל להפוך לחדר אירוח של ממש.

שיפוץ מטבח ישן והפיכתו למטבח חדש:

שיפוץ מטבחים יכול להיות תחליף מצוין לעיצוב מטבח חדש. ננסה להסביר למי מתאים שיפוץ מטבח ומתי הוא עדיף על פני קניית מטבח חדש.

כאשר עוברים דירה ונכנסים לדירה חדשה אנו עומדים בפני בחירה. קניית מטבח חדש או שיפוץ מטבח קיים על ידי נגר מטבחים מקצועי.

כאשר פונים לנגרייה לגבי שיפוץ מטבח קיים למטבח חדש, נגר מקצועי יכול לחסוך הוצאות מיותרות של סכומי כסף גבוהים ולחסוך זמן רב בייצור המטבח.

מטבח קיים בדירה אליה עוברים לא תמיד דורש החלפה למטבח חדש ובמקרים כאלה כדאי לבחון את האפשרות לשפץ את המטבח, כאשר המטבח הקיים הוא לא בלוי ואנו רק רוצים לרענן את עיצוב המטבח ולהחליף את שטחי העבודה כדי שיהיו היגייניים וחדשים ניתן לבחור בשיפוץ המטבח למטבח חדש.

שיפוץ מטבחים מבוצע בדרך כלל ע"י נגר המתמחה בתחום בניית מטבחים ושיפוץ מטבחים ויודע ליצור מראה חדש למטבח הישן מתוך החומרים הקיימים והעומדים לרשותו, נגריית מטבחים יודעת בדיוק כיצד להשתמש בחומרים הקיימים במטבח, לרענן ולחדש אותם עד קבלת מראה הגובל בחדש.

שיפוץ מטבחים מבוצע בדרך כלל ע"י החלפת דלתות המטבח שינויים מבניים קלים במבנה המטבח, החלפת כיורי מטבח, החלפת הידיות של דלתות המטבח לידיות חדשות, החלפת שיש מטבח לשיש חדש ועוד, בדרך כלל את רוב העבודה עושים בתוך הנגרייה ורק לאחר הבנייה מרכיבים את החלקים במטבח הקיים.

לקוחות רבים נוטים להירתע משיפוץ מטבח חדש, אך אין כלל סיבה לכך וכדאי מאוד לשקול את נושא שיפוץ המטבח למטבח חדש מה שיחסוך לנו עלויות רבות וזמן רב של תכנון מטבח חדש והמתנה לייצור המטבח החדש.

מלבד מעבר דירה, שיפוץ מטבחים יכול מאוד להתאים לאלה הרוצים לשדרג או לעצב מחדש את המטבח הקיים לאחר תקופה מסוימת, כל מטבח קיים יכול להפוך שונה לגמרי לאחר שדרוג קטן של דלתות המטבח, שינוי או החלפת שיש למטבח, החלפת ידיות של דלתות המטבח או כל דבר דומה, אם זה שינוי של צבע המטבח, צבע השיש וכו'.

לסיכום:

מטבח ישן לא תמיד דורש החלפה, הפתרון של שיפוץ מטבח ישן והפיכתו למטבח חדש יכול מאוד להתאים לאלה העוברים דירה או לאלה המחליטים לעשות רענון לעיצוב המטבח הקיים, שיפץ מטבח על ידי נגרייה המתמחה בשיפוץ מטבחים יחסוך עלויות ויספק פתרון מהיר יותר לייצור מטבח חדש.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר