הטרנדים של המטבחים המעוצבים כבר כאן

Bookmark and Share

היות ורכישת מטבחים היא עניין חשוב עבור כל מי שמשפץ דירה או רוכש בית חדש, יש להקפיד על כל פרט קטן. בנוסף, מטבחים הם חלק בלתי נפרד מהאווירה והעיצוב. שמירה על קווי אסתטיקה ברמה גבוהה יכולה להשליך גם על רהיטים אחרים, והמטבח צריך להתכתב עם האופי של שאר החדרים. רוב הלקוחות מחליפים את המטבח אחת לכמה שנים, ולכן כל בחירת סגנון עיצוב חייבת להיעשות תוך מחשבה לטווח הרחוק. רק מעצבי פנים ואנשי מקצוע אשר מכירים את הטרנדים האחרונים בתחום יוכלו לספק את הדרישה, ולכן בחברת יד מטבחים מקפידים על כך.

אנחנו ביד מטבחים יודעים שההרמוניה שלכם מתחילה מעיצוב פנים מתוחכם ומטבח פונקציונאלי, ומספקים לכם שירות ויעוץ כבר מהרגע הראשון. במידה ואתם מתכננים רכישת מטבח בקרוב, כדאי שתכירו את הטרנדים הלוהטים של מטבחים מעוצבים.

מילת המפתח: אינטגרציה מלאה

ראשית, צריך לזכור כי עיצוב מטבח אינו מושפע רק מהמנטאליות המקומית אלא מגיעים מכל רחבי העולם. בחברת יד מטבחים דואגים להישאר עם האצבע על הדופק, ומשווים כל הזמן את המטבחים המעוצבים לאופנה הקיימת באיטליה, פריז, גרמניה ושאר המדינות המובילות בעולם. כיום המטבחים המעוצבים מתאפיינים בסגנון מודרני: קווים ישרים, פריסת מכשירים טכנולוגיים נוחה, טוטאל לוק של התאמה בין מוצרי החשמל, האביזרים והאלמנטים ואינטגרציה עם מסכי טלוויזיה. רוצים להצטרף לחוויה? עם חברת יד מטבחים תוכלו לבחור כל פרט במטבח, ולהבטיח הנאה מושלמת של כל המשפחה.

מעדיפים את הכפר?

טרנד בולט נוסף נוגע לאיכות חומרי הגלם כולל בחירת שיש למטבחים, פרזול וסוג העץ. אם בעבר נהוג היה לחסוך על חלקים פנימיים ולהשקיע רק בחזות, כיום אין ספק כי חל שינוי משמעותי. על מנת להבטיח את איכות המוצר המוגמר, אנו עובדים רק עם אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר החל מבחירת נגר, אדריכל ומעצב. מלבד העובדה שהטרנדים החדשים במטבחים המעוצבים שמים דגש על המראה, חברת יד מטבחים אינה מוותרת על האיכות. אפשר גם למצוא טרנדים חמים הנוגעים למי שאוהב מטבח באווירה כפרית, או עיצובים חדשים המשלבים בין הקמת אי באמצע המטבח לפינות אוכל. המילה האחרונה בתחום המטבחים היא נוחות, ולכן הסגנון האישי שלכם עומד בראש מעייניהם של מעצבי חברת יד מטבחים. גם אם אתם עוד לא יודעים איזה מראה מעוצב אתם מחפשים, פנו לחברת יד מטבחים ותקבלו את כל הכלים לרכישת מטבח שישרת אתכם לאורך שנים ארוכות.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר