המטבח החדש – הצעקה האחרונה בעיצוב מטבח

Bookmark and Share

המטבח הוא אחד מן החללים החשובים ביותר בבית. לא משנה אם בבית מתגוררת משפחה בעלת ילדים, זוג צעיר או דירת שותפים, חלל זה מאגד את כולם יחדיו. בעקבות הבנת חשיבותו, תחום עיצוב המטבחים החל לצבור תאוצה. מידי שנה אנו נחשפים למגמות חדשות ומגוונות אשר קשורות לעיצוב המטבח: בין אם בסגנון, בצבע, בפונקציאליזם ובפרקטיות, המגמות השונות כובשות בסערה את העולם וכל שנותר ללקוח הוא רק לבחור את הסגנון המועדף אליו ולהתחיל לעצב את החלל המושלם. המגמה הרווחת ביותר בשנים האחרונות היא "המטבח החדש", שבעיקרו הוא מודרני ומשלב קווים נקיים, סדר, נקיון, ובעיקר משדר יוקרה נוצצת.

קונספט מיוחד: לא רק מקום בישול

בראש ובראשונה המטבח המודרני מתייחס לקונספט שבו הוא מיוצר. ההבנה כי הוא איננו מקום בו מבשלים ותו לא, אלא כי הוא חלק בלתי נפרד מהבית כולו ומארחים בו אנשים כמו בכל חדר אחר. ברגע שנושא זה נמצא בתודעה, ניתן להתחיל לעצבו ככזה: מפינות אוכל נהדרות שמוצבות כבר באיזור השיש ועד ליצירת "איים" אשר נפוצים מאוד במטבח המודרני. על ידי הכנסת "אי" מעוצב להפליא ומדוקדק הלקוח מקבל אפילו למעלה משתי ציפורים במכה אחת: אלמנט קישוטי מרהיב, אופציות נוספות לאכסון חפצים, מקום מושב לאורחים ולבני הבית. ניתן להכניס לתוך האי גם מוצרי חשמל כמו תנור וכיריים.

2318180388 314a82895f

מאפייני המטבח המודרני

מלבד יצירת אי חדש ומרהיב בתוך המטבח, ישנם מספר מאפיינים אשר באים לידי ביטוי בעת עיצוב תחת מגמה זו: תחילה, המחשבה ליצור חלל פתוח. בדרך זו המטבח אינו מנותק מן הבית כמו בבתים הישנים אלא נמצא כחלק אינטגרטיבי ובלתי נפרד מהבית כולו. המבשלים יכולים להימצא באינטראקציה עם אנשים היושבים רחוק מהם ובכך לפתוח שיח משותף ועתיר משתתפים. שנית, ישנם ניכר השימוש בצבעים וחומרים מיוחדים אשר לא נראו במטבחי העבר ונגלים רק בעיצוב המודרני: הנירוסטה כבש את העולם ואת המגמה המודרנית וניכר השימוש הרחב בו. בנוסף, צבעים מיוחדים כמו לבן, אפור, שמנת, שחור ואדום עזים, והרשימה עוד ארוכה.

היצע כל כך גדול, היכן בוחרים לבצע את העבודה?

יד מטבחים הנה חברה מקצועית אשר פועלת כבר משנת 1983. הניסיון הרב שלה בא לידי ביטוי בין היתר באיתור מגמות אוניברסליות והכנסתן לשוק הישראלי. החברה מציעה מגוון ענף של מטבחים מודרניים פרי עיטם של מעצבי ואנשי המקצוע של יד מטבחים. קטלוג החברה טומן בחובו מגמות רבות וסוגים שונים של עיצובי מטבחים, אך המטבח המודרני שהינו הצעקה האחרונה בתחום עיצובי המטבח בולט ביותר. הטקסטורות, החומרים המיוחדים, ובעיקר- תו התקן והאחריות המוצעים לכל לקוח מעניקים ראש שקט וידיעה כי הוא נמצא בידיים הטובות ביותר. אפשר להפסיק לחלום, ניתן להפוך את החלום למציאות קיימת.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר