לבחור מטבחים בצורה נכונה

Bookmark and Share

אנחנו מתחילים לתכנן את הבית החדש שלנו. אחד מהחדרים שאנחנו ניתן להם את מרב תשומת הלב, הוא כמובן המטבח שלנו - במטבח אנחנו עומדים להכין אוכל, להגיש אותו, ואף להתכנס יחד עם משפחה וחברים. היום אפשר למצוא הרבה עיצובים שונים של מטבחים עם כל מיני אלמנטים שונים. עם זאת, אם אתם רוצים לעשות סדר בכל העיצובים, ומחפשים בסופו של דבר עיצוב שיהיה מיוחד ויפה, ועם זאת בתוך מסגרת ברורה ומוגדרת, כדאי לשים לב לחלוקה המרכזית בין שני סוגים שונים של מטבחים - המטבח המודרני והמטבח הקלאסי.

על המטבח המודרני והקלאסי

החלוקה בין המטבח המודרני לבין זה הקלאסי, החלה ב40 השנים האחרונות .עד אז היה נפוץ בעיקר העיצוב שאנחנו קוראים לו היום "קלאסי". החל משנות ה70 החלו לצוץ בכל מקום מטבחים בעיצוב מודרני ומיוחד. עם זאת, החל משנות ה2000 ואילך, ניכרת גם מגמה ברורה של רטרו, ואנשים רבים בוחרים בכוונה תחילה בעיצוב קלאסי של מטבח - ולעתים אפילו בעיצוב כפרי, שהוא מעין גרסה מוקצנת יותר של המטבח הקלאסי. אבל מה ההבדל בפועל בין שני הסגנונות?

במטבח הקלאסי כמעט כל העיצוב יתבסס על חומר גלם אחד עיקרי - העץ. העץ מקנה למטבח תחושה חמימה ומשפחתית כיאה לחדר המרכזי ביותר בבית. מטבח שכזה יכול לכלול בתוכו עוד צבעים חמים רבים גווני החום והאדום, וגם לכלול מספר רב של עיצובים בצורות שונות, וגם יכלול בתוכו פינות רכות ועגולות רבות, להשלמת התחושה החמימה בתוכו.

לעומתו, המטבח המודרני לא יכלול בתוכו בכלל עץ, ויהיה עשוי בעיקר מנירוסטה. הצבעים השולטים בו יהיו השחור הלבן והאפור, והוא יכלול פינות חדות וקווים ישרים. המטבח המודרני מתאים למי שרוצה מראה עתידני, נקי וסטרילי עבור המטבח שלו.

יד מטבחים בונה לכם כל מטבח

לא משנה איזה סגנון של צביעה ועיצוב אתם מחפשים בבית שלכם - יד מטבחים עומדת לרשותכם בעיצוב של כל מטבח באשר הוא! אם אתם רוצים מטבח קלאסי או מטבח מודרני - זו בכלל לא בעיה עבורנו. אתם מוזמנים להיכנס אל קולקציית המטבחים שלנו, לבחור את סוג המטבח האהוב עליכם, ופשוט להתרשם מהדגמים השונים שיש לנו להציע בשבילכם. לחברת יד מטבחים ניסיון של עשרות שנים בתחום של עיצוב מטבחים, ואנחנו מעסיקים אנשי מקצוע המומחים בתחום.

זה הזמן להחליט על העיצוב המושלם של המטבח שלכם - וליצור איתנו קשר, ואנחנו ביד מטבחים כבר נתכנן ונבנה עבורכם את המטבח המושלם שתמיד חלמתם עליו.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר