פירוק והרכבת ארונות מטבח בדירה החדשה

Bookmark and Share

אחת ההתלבטויות של כל מי שמעביר דירה היא מה לעשות בחפצים הישנים וכיצד להתקדם תוך כדי אריזה לקראת העברת הדירה. ההכנות מחייבות מיון וסינון של כל החפצים שלכם שנחוצים לכם באמת, והערכה אמיתית של ריהוט שאתם זקוקים לו וכזה שאפשר לוותר עליו בקלות.

במקרה הצורך תמיד אפשר לקנות משהו שמתאים לכם אם הריהוט הישן כבר אינו מתפקד או במצב טוב, או אם קיבלתם הצעת מחיר מהדיירים שמחליפים אתכם והתאהבו במה שיש לכם בדירה. אולי הגיע באמת הזמן להתחדש לקראת העברת דירה בירושלים בריהוט חדש. אולם יש ריהוט שתצטרכו לדאוג לו לסידורים מיוחדים וזהו ריהוט שיש לפרק ולהרכיב מחדש.

ארונות והרכבתם

יש ארונות שלא כדאי לוותר עליהם אם הם מתוצרת טובה ונעשו בהתאם לבקשות ולטעם האישי שלכם במיוחד. כאלה הם ארונות מטבח שנבנו אמנם על פי מידה, אבל מכיוון שרוב המטבחים בישראל הם די סטנדרטיים בדירות שיכון רגילות, סביר להניח שתוכלו לפרק ולהרכיב מחדש בדירה שאליה תעברו. ארונות כאלה בדרך כלל גם עשויים מחומרים עמידים שאינם מתפרקים תוך כדי הפירוק שלהם, כמו עץ מלא מנגרות חזקה ואיכותית.


אלה ארונות שבוודאי לא תוותרו עליהם ותדאגו גם לפירוק מיומן שלהם וגם להרכבה מחדש, רצוי על ידי אנשי המקצוע המקוריים שעשו זאת למענכם. הבחירה בהם תהיה תמיד הבחירה הראשונה והעדיפה, ורק אם אין ברירה בקשו שירות זה מאנשי ההובלות, משום שסביר להניח שאם בחרתם בשירותים מקצועיים ואמינים הם יהיו טובים מספיק לצורך זה.

יתרונות של פירוק והרכבה מחדש

כאשר אתם מזמינים ארונות מיוחדים לכם בסגנון שאתם אוהבים, בוודאי השקעתם את מיטב כספכם בארונות אלה. זה לא רק כאב לב מסוים לוותר עליהם, זה חוסך לכם כספים כאשר תרצו לשפר ולשפץ את הארונות במטבח החדש שלכם. העברת דירה בירושלים אינה מחייבת לוותר על הארונות המיוחדים שהזמנתם לכם ואין שום סיבה לוותר על מה שנוח ואהוב עליכם בהעברה.


כל שנחוץ לעשות הוא רק למדוד את המידות של המטבח החדש שלכם שם, ולהעביר את הארונות בעזרת אנשי ממקצוע מתאימים לדירה החדשה. שירותי הובלות דירה בירושלים שיודעים להעניק שירותים אלה הם יהיו הבחירה הנכונה לכם.

מה לחפש בשירות הובלות מקצועי?

הצעת מחיר הגיונית ומקצועית תכלול גם את כל הסעיפים של הובלת דירה לפי מספר הפריטים שיש לכם, וכמובן שגם התמודדות עם הריהוט שלכם. פירוק והרכבת ארונות מטבח בדירה החדשה שלכם חייבים להיעשות על ידי אנשים שלא יגרמו לכם נזק לארונות, במיוחד אם הם נבנו למענכם מהחומרים הטובים ששילמתם עליהם הרבה כסף.


ארונות מטבח יש לדעת איך להרכיב ולפרק ולשמור את כל החלקים הקטנים שלהם מבלי לאבד. יש לדאוג גם לא לגרום להם נזק כלשהו במהלך העבודה כדי שאפשר יהיה להרכיב אותם וליהנות מהם כמו שהם.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר