טכנולוגיה מתקדמת לעיצוב דלתות פנים מטבחים

Bookmark and Share

דלתות פנים למטבחים, יוצרות קונספט חדש בתחום עיצוב הפנים בכלל ועיצוב המטבח בפרט. על אף שכיום כמעט שלא ניתן לראות מטבחים סגורים, דווקא הנישה של דלתות פנים מעוצבות ויוקרתיות יכולה לתרום באופן משמעותית לייחודיות העיצוב ושינוי העיצוב הרווח בתחום אדריכלות פנים הבית והעיצוב האדריכלי במטבח.

עיצוב לדלת המטבח באופן פרטני הוא רעיון חדשני יחסית שרבים נחשפים אליו וכעת ניתן להשגה גם בתקציבים הגיוניים יותר. קשת האפשרויות של העיצובים הייחודיים הללו הן בתחום החזותיות והן בתחום המחירים מאפשרים ללקוחות רבים ליצור שדרוג משמעותי למראה הבית והמטבח.

לפניכם כמה אפשרויות ופתרונות מעוצבים כאלה...

מעוצבות מעץ למטבח

דלת פנים מעץ תתאים מן הסתם לבעלי מטבחים סגורים, אלה דלתות שייצרו חיץ משמעותי בין המטבח עצמו ובין השטח החיצוני. מתאים במיוחד למסעדות ולבתי עסק כמו בתי קפה במיוחד כתוצאה מההשפעה הפסיכולוגית של העיצוב הזה שיוצר תחושה של פרטיות ושטח נפרד בין המטבח לבין האזורים שמעבר למטבח- לא בטוח שדלת עץ כבדה תתאים למטבחים ביתיים.

מעוצבת בעיצוב משפחתי אישי – דלתות זכוכית

דלת מעוצבת לבתים הפרטיים במיוחד באזור המטבח קיימת במגוון אפשרויות ועיצובים. לאחרונה ניתן להתרשם מעיצוב שקוף ומעשי יותר שיוצר תחושה של פתיחות ומשפחתיות. עיצוב זכוכית ניתן לבצע באמצעות שבלונות וצבעים המתאימים לזכוכית. יצירת דלת משפחתית במיוחד כאשר מדובר על חלל משותף וחם כמו המבטח ייצור חוויה משותפת ואווירה חמה יותר.

עיצוב יוקרתי – ייחודי לדלתות המטבח

עיצוב יוקרתי, הוא בין הפריטים המבוקשים ביותר והמוצרים המבוקשים ביותר לטובת אדריכלות הפנים בבית. תוכלו להתרשם מדלתות יוקרתיות בעיצוב "קל", עיצוב שמתאים במיוחד למטבח הביתית. דלתות הזזה מעוצבות הן בין המתאימות ביותר למטבחים הביתיים כתוצאה מהמתן המענה לחזות קלילה ונעימה יותר ויצירת חיץ שמשפיע על הצורך למנוע ריחות ויחד עם זאת משלב ומכניס את המטבח אל תוך הבית בשונה מדלת מעץ הכבדה.

phoca thumb l d3

עיצוב כפרי באלמנט אחד

הצבת דלת עץ מגולפת בכניסה למטבח היא אחד הטרנדים היותר מעניינים שניתן לראות כיום. בשונה מדלת עץ כבדה, עץ מגולפת בסגנון פרובאנס ישרתו את המטרה החזותית והמטרה האפקטיבית. המגולפת תהיה בעל מאפיין מחוספס יותר או חזותיות מחוספסת יותר ובעל גוונים בהירים יותר, אפרפרים, אפרסקיים ואפילו ורדרדים טבעיים שיעניקו מצד אחד אלמנט של הפרדה ומצד שני, מענה של נראות ביתית וחמימה יותר מאשר הגוונים הכהים וה"כפריים" לכאורה.

בסגנון אסיאתי – דלתות המטבח החדשות בעיצוב אויינטאלי

מעוצבת בסגנון מניפה או הזזה מנייר עבה ועמיד היא בין הדלתות המקוריות שעושות מהפך משמעותי במטבח הישראלי. העיצוב היפני והמניפתי ידוע ביכולת שלו להעניק קלילות והפרדה נינוחה יותר מהחדרים השונים ויצרו זרימה עיצובים ואנרגטית ואפילו שינוי משמעותי באמצעות פריט בודד. עיצוב זה מאופיין ביכולת המפתיעה שלו ליצור שינוי להפיכת האווירה לקלילה יותר תוך שינוי דלת המטבח בלבד.

עץ מעוצבות למטבח יוצרות תחושה של השלמת העיצוב. גם אם ברשותכם מטבח פתוח ישנה אפשרות לסגירה חלקית של המטבח. העמדתה בעיצוב שמזכיר את החדר הממשיך אותה, בדרך כלל הסלון, יצור השלמה עיצובית שיביא את העיצוב לרמה גבוהה יותר במיוחד מאחר שהעיצוב הפנים במטבחים אינו קשור בדרך כלל בשום צורה לעיצוב החללים השונים בבית.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר