כל הפרטים שאסור להתעלם מהם כאשר משלבים ארון הזזה במטבח

Bookmark and Share

אחד השיגעונות היותר נפוצים שנכנסו לאחרונה גם למטבח הביתי הוא שגעון ארונות ההזזה. כיום אתם ממש לא חייבים לבחור בסגנון בודד, אחד ויחיד של ארון או ריהוט. אותו שילוב מסוגנן במטבח הוא אחד המראות היותר מפתיעים לאחרונה ונועד להיות אחד מסיפורי העיצוב המעניינים ביותר לשנים 2014-2015. אבל האם רק בעיצוב ומחיר קם ונופל דבר?

לפני שאנחנו מחליטים "ללכת על זה" ולגשת אל חנות המטבחים או הארונות הקרובה ולבחור לנו ארון, ישנם כמה פרטים ונקודות שחשוב שנזכור...

סגנון מתאים או סגנון תואם?

בעבר היינו יכולים להתרשם מסגנונות תואמים במטבחים, במיוחד בנישת ארונות הזזה למטבח. כיום, דווקא ההפך הוא הנכון: השתדלו לבחור דווקא בארונות הזזה אשר שונים מעט מהסגנון הקיים במטבח אבל באופן שיקשר וישלים בין העיצוב הנוכחי לזה החדש. בחירת גוונים שקופים, לבנים או שחורים למשל יהיו אפשרויות משלימות שיתאימו לארונות הרגילים כתוספת לארונות ההזזה. ארון הזזה בעיצוב פנימי או מרכזי בין הארונות ה"רגילים" יעניקו שמץ של רעננות ללא הוויתור על הנוסטלגיה במטבח. מומלץ לשלב את ארון ההזזה, במקום מרכזי ונראה לעין, שישמש מעין מובלעת בולטת(!)

מנגנון בטיחות לילדים – סגירה איטית ללא אפשרות טריקה

אחת מהתאונות הנפוצות ביותר בבתים עם ילדים קטנים וילדים רכים מתרחשות במסגרת אצבעות טועות המגיעות אל דלתות שונות ברחבי הבית, במיוחד אלה של הארונות. ארונות ההזזה כוללים מנגנוניי בטיחות שונים אשר מונעים מצבים של טריקה על האצבעות או הידיים. מעצורים, שיטת סגירה, מניעת פתיחה ושיטות דומות יעזרו לכם למנוע חלק גדול מהפציעות והתאונות בבית בכלל ובמטבח בפרט.

מנגנון סגירה איטי למשל מהווה את אחת הטכניקות האהובות ביותר בתחום הבטיחות במטבח ובכלל. דלת אשר אינה נטרקת כאשר עוזבים אותה או דלת אשר דורשת מאמץ מה לסגירתה בחלק האחרון וברווח קל שלפני הסגירה הסופית אשר משאירה מספיק מקום כדי למנוע מחיצה של אצבע, גם זו של מבוגר במקרה של חוסר תשומת לב.

הפתרון המושלם לארונות גבוהים

כמה זה יכול לעצבן כאשר הארון גבוה ואתם חייבים לגרור אחריכם כיסא, רק כדי להוציא את הקמח ואחר כך את השימורים ואז את דגני הבוקר. ארונות הזזה הם בין הפתרונות הטובים ביותר למקרים של משטח ארונות גבוה, הזזת הארון עם ידית מובנית תסייע לכם להתמודד עם פתיחת הארון. עדיין לא מגיעים? נסו סולם ביתי... מניסיון – הוא תמיד עוזר.

זכוכיות או לא להיות – זכוכית בטיחות ועמידה בכתמים למטבחים פרטיים

מתעצבנים על הלכלוך? נמאס לכן לנקות את כתמי השמן והעובש מארונות המטבח? ארונות הזזה רבים עשויים בטכניקות טכנולוגיות מתקדמות ועמידות כתמי שמן, רטיבות, עובש ואבק- מומלץ ביותר להתעניין בחומרי שיעזרו לכם לשמר את השכבה העליונה של הארון כדי לתרום לעמידות הדלתות לאורך זמן.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר