המדריך של יד מטבחים לעיצוב המטבח

Bookmark and Share

אם ברצונכם לשוות למטבח מראה ביתי וחמים עליכם לבחור בסוגי העצים הנכונים. חברת יד מטבחים מאפשרת לכם לקבל מטבח איכותי, ממיטב חומרי הגלם ובתהליכי ייצור העומדים בכל תקני האיכות והבטיחות הנדרשים, בגימור מושלם ובמגוון עיצובים לבחירתכם.


יותר מאשר בכל מתחם אחר בבית, במטבח יש חשיבות מכרעת לבחירת סוג העץ ממנו עשויים פתרונות האחסון והרהיטים. על הארונות הנבחרים להיות כמה שיותר מעוצבים מחד ומאידך, עליהם לתת מענה אופטימלי לצרכים של בני המשפחה. המטבח המושלם הוא ללא ספק עניין של השקפה, אולם אי אפשר להתווכח על כך שקיימת חשיבות רבה לבחירה נכונה של חומרי גלם ולעיצוב פונקציונלי מן השורה ראשונה. לכן לאלו שנמצאים בתחילת הדרך, הנה המדריך של יד מטבחים לעיצוב המטבח.


חומרי הגלם הפופולריים ביותר למטבח


הניסיון של בעלי מקצוע בתחום יכול לסייע לכם להגיע לבחירות נכונות יותר. עם זאת חשוב כי תהיו מעודכנים ותכירו את החומרים המעורבים בתהליכי הייצור, על מנת שתוכלו להגיע להחלטה מושכלת ולשמור על התקציב שלכם. על פי רוב, הפלטות שמשמשות לבניית ארונות במטבחים עשויות מסיבית, סנדוויץ' או MDF. אחד מחומרי הגלם הנפוצים לבניית מטבחים הוא הסיבית. מדובר בלוחות הבנויים מנסורת של עץ ודבק שנכבשו בלחץ ובחום. חומר גלם זה מפתה בשל מחירו הנמוך אולם קחו בחשבון שעליכם לתת מענה לסוגיית העמידות, לרוב סיבית תחשב לפחות איכותית בהשוואה לחומרי גלם אחרים. רמה מעל הסיבית נמצא ה- MDF, חומר גלם המתאים בעיקר לדלתות של ארונות. הוא חזק ועמיד יותר מהסיבית, שומר על עובי אחיד וקל לצבוע אותו. נקודת התורפה של ה-MDF היא רגישותו למים לרוב.

gray white2-compos

המצוי מול הרצוי


מבין כל חומרי הגלם המשמשים לייצור מטבחים פלטת סנדוויץ' המורכבת משכבות של עץ שתי וערב זו מעל זו ובכך תורמות לחוזקה ולעמידותה של הפלטה, נחשבת לאיכותית ביותר. בניגוד לחומרים אחרים, פלטה זו מתאימה לא רק לחזית הארונות אלא גם לגוף שלהם. יתרונה בעמידותה בפני לחות ורטיבות. מה גם שחשוב לציין, שאם ברצונכם לשוות לארונות המטבח מראה יותר יוקרתי, זו תהיה הבחירה הנכונה עבורכם. ומהבחירה הנכונה נעבור לבחירה הטבעית והיא עץ מלא (גושני). עצים אלו מתאימים לרוב למטבח הכפרי על סוגיו השונים, ואם אתם מוטרדים מהמחיר, לידיעתכם, לרשותכם עומדות אפשרויות חיפוי וציפוי, כך שאינכם חייבים לבנות את כל הארון מעץ מלא, אלא לעשות בו שימוש רק עבור הגימור הסופי.

אין תשובה אחת נכונה


ההיצע הרב של חומרי גלם לעיצוב ארונות המטבח עשוי להקשות על הבחירה ואף להפוך אותה למבלבלת. מה עדיף זו שאלה של טעם אישי, מסגרת תקציבית, צרכים והעדפות ולכן עליכם להיות אלו שיתנו לשאלה זו מענה. כמובן שאם אינכם יודעים את התשובה תמיד תוכלו לפנות לייעוץ מטעם מומחים בתחום. חברת המטבחים מעסיקה יועצים ומעצבים אשר יוכלו לסייע לכם להגיע לבחירות הנכונות ביחס למיקומו של המטבח, העיצוב הרצוי, מידת העמידות הדרושה, הצרכים שלכם והמחיר. יותר מכך, כיום עומדת לרשותכם גם האפשרות של הדמית תלת ממד המהווה יתרון משמעותי. כך תוכלו לראות את התוצר הסופי בשלבי התכנון הראשוניים, להתרשם מהעיצוב, לערוך שינויים, להשיג השגות או להסכים עם הקווים הכלליים, לחסוך זמן יקר ולמנוע בזבוז של משאבים מיותרים.

זקוקים לעצה? בשביל זה אנחנו כאן


בשל חשיבות של בחירות נכונות בעת עיצוב המטבח נציגי השירות של חברת יד מטבחים, עומדים לרשותכם למתן מידע, ייעוץ והצעת מחיר. ניסיון רב שנים בתכנון וייצור מטבחים לשוק הפרטי, העסקי והמוסדי מאפשר לנו להציע לכל אחד ואחת מכם את המטבח המתאים לצרכים ולרצונות, תוך שמירה על מסגרת תקציבית. מעצבי הפנים שלנו המעורים בכל האופנות והחידושים בתחום ריהוט המטבח, גם הם עומדים לרשותכם ולשירותכם במטרה לאפשר לכם להגשים את החלום ולעצב מאפס את המטבח האידיאלי שיקלע בול לטעמכם האישי.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר