טיפים קטנים שעושים שינוי גדול לשדרוג המטבח

Bookmark and Share

ריענון ושדרוג המטבח בימינו היא משימה מורכבת, אך בד בבד גם מבורכת ויכולה לשדרג לכם את חווית השהייה במטבח. אנו חיים בעולם בו הטכנולוגיה לא מפסיקה להפתיע וניתן לראות מגוון רב של טרנדים חדשניים שנועדו לעשות לנו את החיים במטבח הרבה יותר נוחים ופשוטים. לעיתים, התקציב לא תמיד מאפשר לנו להחליף את המטבח כולו, כך שדי בשדרוג של כמה אלמנטים מסוימים בחלל המטבח כדי לשנות את הסגנון שלו ולהבטיח לכם מראה חדשני לצד נוחות בלתי מתפשרת. את שדרוג המטבח מציעים בעלי מקצוע המכירים היטב את התחום כמו – מעצבי פנים שיוכלו לתת לכם טיפים מצוינים לשרוג המטבח, שיפוצניקים שיכולו להרוס כמה קירות בחלל או לבנות לכם איים מודרניים, או פשוט לבנות דלפק גבוה במקום השולחן המסורתי להוסיף לו כסאות בר מרשימים שישדרגו לכם פלאים את נראות המטבח.

היופי בשילוב דלפק במטבח לצד כסאות בר

כסאות בר הם ללא ספק בעלי נוכחות דומיננטית במטבח ולא ניתן להתעלם מהם. לרוב, בעיצוב בתים מודרניים המטבח נבנה בחלל אחד המאחד בתוכו את הסלון והמטבח יחד, כך שדלפק גבוהה ולצידו כסאות בר מרשימים, יוכלו להקנות לחלל "מחיצה דמיונית" בין שני החללים האלו ולתרום רבות לעיצוב הכולל. בשל החשיבות הרבה ותרומת כסאות הבר לחלל, חשוב לבחור אותם בקפידה, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת הגוונים שלהם, כך שהם יהוו חלק בלתי נפרד מהחלל ויצרו סינרגיה מושלמת עם חלל הסלון.

 

שילוב של איים בחלל המטבח

איים בחלל המטבח ללא ספק נהפכו לטרנד לוהט בשנים האחרונות ונראה שהם לא הולכם להיעלם בקרוב מהנוף במטבחים המודרניים. איים אלו נועדו לצורך עבודה נינוחה והם משטח עבודה לכל דבר המאפשר לחובבני בישול ואפייה נוחות בלתי מתפשרת בעת השהייה במטבח. אם כך, על מנת לשדרג את המטבח תוכלו להוסיף אי מרשים שיסייע לכם רבות בעת בישול ואפייה ואף יהיה לכם לעזר לצורך אחסון כלי מטבח, שהרי האי כולל בתוכו ארונות אחסון.

פתרונות אחסון ופרזולים

ארונות המטבח שמציע עבורנו העיצוב המודרני, כולל בתוכו פתרונות אחסון יצירתיים המשולבים עם פרזולים פרקטיים המאפשרים לכם לשלוף כל דבר בקלות רבה ולסדר את כלי המטבח והמוצרים השונים בצורה מסודרת ונוחה ביותר. לצד כל אלה, תוכלו למצוא גם ארונות מטבח בטכנולוגיית טאצ', שעל ידי לחיצה קטנה עם האצבע הם נפתחים בקלות, מה שמאפשר לכם נוחות רבה בעת אפייה ובישול.

תלייה של כלי מטבח בצורה מעוצבת

יש לא מעט מתקנים אותם ניתן להתקין על גבי התקרה או על הקירות לצור תליית כלי בישול. אופציה זאת יכולה לשדרג את המטבח ולהקנות לו מראה של מטבח תעשייתי אך לצד חמימות ביתית. עם ווים אלו תוכלו לתלות סירים, מחבתות ועוד.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר