חידושים ועיצובים מודרניים בתחום המטבחים

Bookmark and Share

מה עושים שכשרוצים לחדש מטבח ולשוות לו מראה מודרני, חדיש ומחודש, רענן ועדכני? עושים את הדבר הטבעי והמתבקש: יוצרים קשר עם נציג שירות של יד מטבחים ו... יוצאים לדרך חדשה, דרך השיפור והשדרוג, דרך צלחה.

החידוש הטרנד המטבחים המודרניים המשפיע גם בהכרח על עיצובו הוא ייעוד המטבח לא רק למקום שבו מכינים אוכל אלא גם עובדים ומארחים. הפיכת המטבח לסביבת עבודה בעיקר למי שמשתמשים במחשב נייד משפיעה על העשרתו באלמנטים המאפשרים זאת בתנאים נוחים.

על מנת לשוות למטבח מראה של מתחם מושקע ומעוצב יש מי שבוחרים את החומרים שמהם מורכבים פריטיו ורהיטיו השונים בקפידה: פלדת אל חלד חסינה, אלומינים חזק אף גמיש; עץ טבעי עמיד, משלבים עץ עם אלומיניום זכוכית ושיש; בוחרים אלמנטים של פרזול מהוקצעים; מייחסים חשיבות ומייחדים תקציב לידיות ולברזים מודרניים; בוחרים חומרים איכותיים ובטיחותיים בלבד ועוד.

ההקפדה על עיצוב מודרני במטבח גורמת למעצבים להידרש אליו לא רק כאל מתחם פונקציונאלי אלא כמתחם שראוי להשקיע גם בעיצובו, לכן ניתן לראות מטבחים עם גופי תאורה שקועים, ארונות זכוכית דמויי ויטרינה לאחסון כלים, כיורים אובליים עם ברזים מהודרים, ומי שיכולים להרשות לעצמם- שילוב והטמעה של אלמנטים המאפיינים ומייחדים "בית חכם" כגון תריסים חשמליים הניתנים לפתיחה ולסגירה באמצעות שלט רחוק, וכנ"ל מנגנון הדלקת האורות וכיבויים.

חברתנו מעמידה לרשותכם מעצב פנים שיסייע לכם "לתרגם" את הטעמים וההעדפות שלכם לבחירת מוצרים נכונה ולעיצובם במטבח.

הקשר בין עיצוב ונוחוּת

עיצוב מודרני אינו רק היבט אסתטי, חשוב כשלעצמו, במטבח אלא מהווה חלק בלתי נפרד מתפיסת המטבח כמתחם המשמש הן לעבודה והן לאירוח. ככזה מושקעים בו מאמץ ומשאבים לשוות לו מראה מכניס-אורחים. יש בו קולט אדים משוכלל ועצמתי המאפשר, אכן, שאיבת העשן והאדים, מגירות הניתנות לשליפה בקלות, מכשירי חשמל של היצרניות המובילות בעולם, תאורה מרהיבה ועוד.

השפעה גדולה על עיצוב המטבח יש לטעם האישי. אחרי הכול או, אם לדייק- לפני הכול, מי שקובעים את תכולת המטבח ואת סוג ומראה הציוד בו הם אתם. אנשי המקצוע של יד מטבחים עשויים לסייע לכם ולהקל עליכם בעיצוב המטבח אבל המלה האחרונה היא המלה שלכם: רק אתם יודעים מה טוב ומתאים לכם, מה יפה בעיניכם.

כפי שתוכלו להתרשם מתצוגת המטבחים באתר- המבחר והמגוון הם רבים: יש מטבחים קלאסיים, כפריים, מטבחי יוקרה, מטבחים אנגליים ו – כמובן- מטבחים מודרניים. על מנת לחשוף אתכם למגוון סוגי מטבחים אנחנו מביאים אליכם, עיניכם הרואות עדות, דוגמאות של מטבחים, אשר תוכלו, כמובן, לשאוב מהם רעיונות, לראות בהם מקורות השראה ואף מודלים לחיקוי.

חשוב לציין, כי אף שודאי נעים לשמוע מהאורחים מלים טובות, חמות ומחמיאות, על המטבח היפה והמודרני, מי שאמורים להשתמש בו וליהנות ממנו הם אתם, כך שהשיקול המרכזי בבחירת פריטים וציוד למטבח לא אמור להיות כיצד המטבח ייראה בעיני האורחים שלנו אלא כיצד הוא ישרת אותנו, כיצד אנחנו נרגיש בו, כיצד יוכל המטבח המודרני המעוצב שלנו להיות, אכן, המטבח ששנים רבות חלמנו עליו וייחלנו לו והנה הוא בהישג ידנו.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר