העיצובים החדשים לשנת 2015

Bookmark and Share

האם אי פעם השתעשעתם עם המחשבה לעצב מחדש את המטבח שלכם והחלטתם ששנת 2015 תהיה השנה הנכונה להתחיל לעשות את זה? שניה לפני שאתם יוצאים במרדף אחר מעצב מומחה שיקח את הפרויקט תחת כנפיו, זה חשוב רגע לעצור ולחשוב, מה אתם באמת צריכים שיהיה במטבח ואיך תרצו לשפר את האבזור הפנימי. מומלץ גם לחשוב גם איך הייתם רוצים שהמרחב הכללי יראה. ההמלצה הכי טובה היא שלפני הקפיצה למים וההוצאה הכספית, לקרוא קצת באינטרנט ובמגזינים אודות עיצוב ואדריכלות מטבחים לבדוק על טרנדים משתנים, להסתכל על תמונות ובעיקר לברר על האביזרים החדשים שמשדרגים את הנוחות במטבח כפליים. כל הרעיונות שתקבלו מתוך החיפוש ישמשו כהשראה, השפעה והכי חשוב ישמש כמדד רלוונטיות למטבח שאתם חולמים עליו.

המטבחים הכי פופולרים לשנת 2015

1. ריהוט בסטייל- מעצב פנים מוכר בשם גרג נטאלה צפה כי ארונות מרוהטים ומעוצבים יותר יהיו אחד מהמגמות הבולטות לשנת 2015. גישה זו מרמזת על צעד נוסף באבולוציה של עיצוב המטבח והפיכתו לחלל מרכזי של הבית ולא רק אזור פונקציונלי המשמש להכנת מזון ובישול בלבד. העיצובים המדהימים גם מזמינים מאוד. ריהוט המטבח היום משמש כמו יצירות יפות של רהיטים ולא רק כתחנות עבודה. המטבח הטרנדי והמודרני מאפשר לאנשים להביא את הייחודיות האישית שלהם, את האופי שלהם והדברים אותם הם אוהבים אל המרחב הזה.

2. מטבח ידידותי למשתמש, מדפים פתוחים. אנחנו רואים מגמה של שימוש במדפים פתוחים כפתרון מעשי למרחב המטבח ולא רק לתצוגה. מדפים פתוחים במטבחים יוצרים חלל רחב יותר מה שהופך את המטבח לאזור חי וחם תוך שמירה על פונקציונליות וקלות השימוש.


3. טפטים שיגרמו לכם להיכנס למטבח ולהגיד- WOW. רוצים להוסיף עניין ואופי לאזור הבישול? שילוב טפטים זאת התשובה. טפטים הם המגמה העיקרית בעיצוב פנים בשנת 2015. בעיצוב של המטבח וחדרי האמבט טפט משמש כפתרון מושלם ומספק דרך קלה להוסיף השפעה חזותית מרשימה. היופי בטפט זה שהוא נותן לך את השליטה על האלמנטים המשלימים ברחבי המטבח או מוסיף ניגודיות יפה לצבעים אחרים.


4. מטבח בסגנון מסורתי-מודרני. עיצובים שיתמזגו עם אלמנטים מודרנים ומסורתיים יהיו אחד העיצובים המשפיעים ביותר של שנת 2015. מעצבי פנים, אדריכלים וסטייליסטים כבר מבינים כי יש להימנע מעיצוב מלוטש ומלאכותי. הטרנדיות היא חללים חמים, ביתיים שמשקפים את דיירי הבית. המגמה הזו משפיעה על כל דבר, החל מעיצוב ארון לצבעים, לחומרים ומרקמים. דלתות ארון שטוח ופנלים מתחלפים עם דלתות קלאסיות. חומרים מעורבבים כגון נירוסטה עם עץ ועץ עם שיש. הרעיון הוא לערבב בין מסורתי למודרני ולקבל משהו מופשט וחם.


5. לא בטוחים איך לקחת את התקרה שלכם לגבהים חדשים? השנה תקרת המטבח תגרום לך להסתכל למעלה. השנה ניתן להרגיש כי מעצבים רבים שמים דגש רב על עיצוב התקרה במונחים של צורה, תכונות וכדומה. בין אם זה שימוש בתאורה, מחיצות או תקרות מפוארות או אפילו תוספת של קישוטים קלאסיים, התקרה שלנו תהפוך לחלק מהיופי של החדר.


6. מטבחים מודרניים עם ניגודים – לבן, שחור, עץ, נירוסטה, תאורה מושקעת, עץ עם גימור טבעי, מכשירי חשמל מהרמה הגבוהה ביותר, כל הערבוב הזה שמשלב בין קלאסיות למודרניות מייצרים את השילוב המושלם למטבח המאובזר והחם ביותר. כל השילוב בין טכנולוגיה מתקדמת לנוחות ותאורה חמה, מצליחים לשמר על יעילות השימוש במטבח ועל היותו המוקד הכי מרכזי ומשפחתי בבית.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר