איך נחדש את המטבח בלי להוציא הרבה כסף?

Bookmark and Share

רכישת מטבח חדש מצריכה תקציב רב ואם תקציב כזה אינו עומד לרשותנו אין זה אומר שחייבים לוותר על הרעיון כלל. על מנת להעניק למטבח מראה חדש וכדי לשדרג אותו עם משהו שירענן את האווירה לא חייבים לעשות השקעה כלכלית, כי אפשר להשיג את האפקט של החידוש באמצעות מגוון שיטות יצירתיות. הפשוטה מביניהן היא להעניק לארונות המטבח מראה חדש באמצעות ציפוי עם הטפט המתאים למטבח או באמצעות הוספת ידיות מעוצבות. במידה ויש בארונות המטבח שלכם דלתות עם זכוכית, אפשר לצבוע את המשקופים הקטנים בהם מותקנת הזכוכית בצבע שונה, וזה יעניק מראה ייחודי ותחושת התחדשות למטבח.

תוסיפו אווירה ייחודית והמון עניין עם מדבקות קיר למטבח

דרך נוספת לחדש את חלל המטבח היא באמצעות הדבקת מדבקות קיר למטבח. מדבקות אלה מגיעות במגוון גימורים מדליקים ונושא ההדפס שלהן מתאים במיוחד למטבח. יש להן יתרון עצום בתחום עיצוב הבית גם בשל מבחר העיצובים וגם אודות לקלות העבודה עימן מכיוון שכל מה שנדרש על מנת להדביק אותן בהצלחה על גבי הקיר, הוא לקרוא את ההוראות הפשוטות שעל גבי האריזה. אין צורך בקניית דבק או אביזרים מיוחדים וגם אין סיבה לקרוא לאיש מקצוע לשם כך. אודות לדבק האיכותי שהמדבקות הללו מגיעות עימו, ניתן גם להוריד אותן בקלות במידה ומעוניינים לשנות שוב פעם את העיצוב. איכות הדבק כה גבוהה שלא יישאר ולא סימן אחד קטן לא על הקיר ולא על הקרמיקה.

                                                        12345

קניית רהיטים מיד שנייה או חידוש רהיטים ישנים

דרך נוספת שמאוד פופולארית בתחום עיצוב הבית וגם בעיצוב המטבח קשורה לאפשרות לקנות רהיטים מעניינים מיד שנייה או לחדש את הרהיטים הקיימים. הוספת שידה או שולחן חדש למטבח או חיפוי מחדש של ארונות המטבח, יעניקו לחלל הזה מראה מחודש כאילו ביצעתם שיפוץ יסודי. במידה ותוסיפו מנורה בעלת עיצוב מקורי או וילון חדש שמתאים למטבח, זה יבליט עוד יותר את הרהיט החדש שרכשתם מיד שנייה או את הרהיט המחודש.

ולסיום, מגוון האפשרויות העשיר וקצת יצירתיות מצידכם יהפכו את המטבח הישן שלכם להרבה יותר מעוצב ומקורי בלי טיפת מאמץ. סוד ההצלחה של פעולת חידוש המטבח טמון בביצוע ההתאמה הנכונה בין האביזרים שעימם בחרתם לבצע את התהליך. אם זו מדבקת קיר חדשה, כדאי להתאים לה את הוילון או את המנורה ואם זה רהיט מחודש- כדאי שיהיה מלבדו גם אביזר נוסף במטבח בעל אותו הסגנון הייחודי. כל זה ייצור את המראה ההרמוני וחידוש המטבח יסתמן כהצלחה.

לקבלת הצעת מחיר

03-904-2120
טלפון יד מטבחיםצור קשר